Temmuz ayı Halk Günü Toplantısı Kaymakamımız Sayın Hamza İnam’ ın başkanlığında yapıldı.
 
Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetlerini alıp, değerlendirmek için vatandaşlarımızın doğrudan temas kurmak suretiyle toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen halk günü toplantısı İlçe Kaymakamımız Hamza İnam’ ın başkanlığında yapıldı.
 
Almus Külliyesi’ nde  gerçekleştirilen ve halkımızın yakından takip ettiği Halk Günü toplantısında Kurum Amirleri ile vatandaşlar hazır bulundu.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakamımız İnam; “2017 yılı Temmuz ayı Halk Günü toplantısında halkımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu toplantılar sayesinde halkımızla daha sık bir araya gelerek halkımızın istek, talep ve önerilerini kendilerinden dinleyerek aktarılan konulara imkânlar çerçevesinde en uygun çözümleri bulacağımızı düşünüyorum.” dedi.
 
Toplantıya katılan vatandaşlara tek tek söz veren Kaymakam İnam, vatandaşlar için bu tür toplantıların düzenlenmesinin önemine değinerek, vatandaşlarla olmaktan duyduğu mutluluğu  ifade etti.
 
 Toplantıda sorunlarını ve taleplerini anlatan vatandaşlar, içme suyu, sağlık, imar, park sorunu gibi konuların yanı sıra  ve yardım taleplerini ilettiler.
 
Toplantının sonunda vatandaşlarımızın sorunları ile taleplerini  not ettiren Kaymakam İnam, vatandaşlarımızdan gelen tüm taleplerin yakından takipçisi olacağını ifade etti.